دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

از بانوان شاغل در شرکت آب منطقه ای مرکزی تجلیل شد

کد خبر: 108977
پنجشنبه 16 اسفند 1397 ساعت 16:0
نمایش: 60

به مناسبت ولادت بانوی آب و آینه حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن ، در مراسمی با حضور مدیر عامل و دیگر مسئولان شرکت آب منطقه ای مرکزی ، از بانوان شاغل در این شرکت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی ، مدیر عامل این شرکت در ابتدای مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا ( س) و  روز مادر گفت : بخشی از پیشرفت های جامعه بر پایه استفاده از توان فکری زنان است و ما شاهد هستیم که زنان ما در بسیاری از زمینه ها هم تراز و هم اندازه مردان نقش آفرینی داشته اند.

مهندس عزت اله آمره ای ضمن قدردانی از زحمات بانوان شاغل در شرکت آب منطقه ای مرکزی در طول سال گذشته، موفقیت های حاصل شده در زمینه های مختلف کاری، ورزشی، علمی و ... را مرهون تلاش و حضور فعال بانوان دوش به دوش سایر کارکنان برشمرد.

وی افزود: مجموعه مدیریت شرکت در تلاش است تا در حد توان و اختیارات، نسبت به تامین امکانات و تسهیلات لازم برای ایجاد فضایی مناسب جهت حفظ روحیه با نشاط کاری برای تمامی کارکنان شرکت بخصوص بانوان اقدام کند.

در پایان نیز مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی ضمن تقدیر از زحمات بانوان شاغل در  شرکت با اهدای لوح سپاس و هدایایی ارزنده از این بانوان تجلیل کرد.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی