دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

بهره مندی بیش از ۳۰۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی

کد خبر: 109421
دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 10:0
نمایش: 56

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبدکاوس ضمن ابراز خرسندی از آغاز عملیات اجرایی شبکه توزیع آب در روستای سارجه کر گفت: با تکمیل این پروژه بیش از ۳۰۰۰نفر از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان حسن فدایی با اعلام خبر فوق افزود: در این طرح، ۲۱ کیلومتر شبکه توزیع اجرا می شود.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این پروژه را ۲۰۰۰۰میلیون ریال اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود اجرای شبکه توزیع آب در روستای سارجه کر در کمتر از یک سال اجرا شود.

فدایی با بیان اینکه روستای سارجه کر پیش از این هم از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند بوده، اضافه کرد: این اقدام با هدف جلوگیری از هدررفت آب و تامین فشار آب مناسب انجام شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبدکاوس یادآور شد: با اجرای این طرح ۸۲۵ خانوار با بیش از ۳۰۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

وی در خاتمه تعداد روستاهای این شهرستان را ۱۷۳ روستا اعلام کرد و گفت: امور آب و فاضلاب روستایی گنبدکاووس با بیش از ۵۲ هزار خانوار ۱۹۶هزار و ۱۶۵ نفر را تحت پوشش دارد.

لینک اصل محتوا در شركت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی