یکشنبه، 30، تیر، 1398 | Sunday، 21 July، 2019

همه مطالبات و معوقات پرسنل شرکت آب منطقه ای لرستان تا پایان سال ۹۷ به طور کامل پرداخت و تسویه گردیده است

کد خبر: 110758
پنجشنبه 1 فروردین 1398 ساعت 18:59
نمایش: 89

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان عنوان کرد: همه مطالبات و معوقات پرسنل شرکت آب منطقه ای لرستان، اعم از حقوق و مزایا، ماموریت، اضافه کار، رفاهیات، عیدی و..... تا پایان سال ۹۷ به طور کامل پرداخت و تسویه گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان، رضا میرزایی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: در سال های قبل از سال ۹۶ مهمترین مشکل شرکت آب منطقه ای لرستان، عدم وصول درآمدها بود که تاثیرات منفی زیادی بر عملکرد کارکنان شرکت داشت و باعث بی انگیزگی همکاران شده بود، بطوریکه علاوه بر اینکه بخش زیادی از مطالبات و سنوات گذشته همکاران پرداخت نشده بود، بلکه عدم پرداخت بیمه ها نیز مشکلاتی برای امور درمانی همکاران و خانواده‌های آنها نیز ایجاد نموده بود و در برخی موارد شرکت های بیمه اقدام به مسدود نمودن حساب های شرکت و یا صدور اجرائیه و برداشت از حساب طرح‌های عمرانی می‌کردند که مستندات همه آنها در شرکت موجود میباشد.

وی افزود: جهت حل مشکل موصوف یکی از اقدامات شاخص شرکت آب منطقه ای لرستان در سال های ۹۶ و ۹۷ برنامه‌ریزی صحیح برای تقویت درآمد و تعریف منابع جدید درآمدی بود که باعث شد در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ حدود ۵۱ درصد و در سال ۹۷ حدود ۱۰۸ درصد افزایش درآمد داشته باشیم.

میرزایی بیان کرد: راه‌اندازی سامانه ساماب و بارگذاری آن، شناسایی منابع جدید درآمدی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در وصول مطالبات از مهمترین اقداماتی بود که باعث تقویت بخش درآمد شد.

ایشان افزود: همه مطالبات و معوقات پرسنل (رسمی، پیمانی، قرارداد کار معین، قرارداد طرح، شرکتی و متصدیان ایستگاه های هیدرومتری) شامل حقوق و مزایا، اضافه کاری، حق ماموریت و رفاهیات، عیدی و پاداش پایان سال و کلیه کسورات قانونی برای اولین بار در سالیان اخیر به طور کامل پرداخت و تسویه گردید.

مدیر آب منطقه ای لرستان تصریح کرد: پرداخت کلیه مطالبات موجی از شادی و رضایت در بین کارکنان شرکت ایجاد نموده و موجب انگیزه کاری مضاعف جهت انجام امور محوله گردیده است که انشاالله بعد از تعطیلات نوروز، سال ۹۸ را با روحیه ای شاد و توان مضاعف در خدمت رسانی به مردم آغاز کنند.

میرزایی با بیان اینکه اولویت کاری شرکت در سال ۹۸ تقویت بخش درآمد و منابع انسانی است، گفت: با ادامه این روند و بهره برداری از شبکه های آبیاری پایاب سدها و ایستگاه های پمپاژ، شرکت آب منطقه ای لرستان برای اولین بار در طول تاریخ تاسیس آن به زودی به یکی از شرکت‌های سود ده وزارت نیرو تبدیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان افزود: ما آمادگی کامل داریم‌ تجربه  راهکارهای موفقیت آمیز جدید وصول در آمد ها را در اختیار سایر شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور نیز قراردهیم.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی