سه شنبه، 25، تیر، 1398 | Tuesday، 16 July، 2019

برگزاری جشن نیمه شعبان در شرکت آب منطقه‌ای کرمان

کد خبر: 113422
شنبه 31 فروردین 1398 ساعت 17:30
نمایش: 135

به مناسبت ولادت با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الامر و الزمان مهدی موعود (عج) مراسم جشن نیمه شعبان با حضور مدیرعامل، معاونین و کارکنان شرکت آب منطقه‌ای کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، به مناسبت ولادت با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الامر و الزمان مهدی موعود (عج) مراسم جشن نیمه شعبان در تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۹۸ با حضور مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه‌ای کرمان در محل تالار کرجی شرکت برگزار گردید.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان در بخشی از سخنرانی خود در این مراسم با تشریح حضور امام زمان (عج) در زندگی مسلمانان خاطرنشان کرد: ان شاالله جمهوری اسلامی این مشکلات کوچک پیش آمده را با سرافرازی هر چه تمامتر به کوری چشم دشمنان پشت سر بگذارد.

حجت الاسلام والمسلمین اسدی هم در این مراسم به تشریح ابعاد زندگی حضور امام زمان (عج) در زندگی انسان ها پرداخت و از تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن توجه شیعیان به امام دوزادهم گفت.

در پایان مراسم که با برنامه های متنوع فرهنگی و سرگرم کننده همراه بود و حجت الاسلام و المسلمین اسدی و مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت از سخنرانان آن بودند به قید قرعه به تعدادی از همکاران جوایزی اهداء شد.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای كرمان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی