جمعه، 28، تیر، 1398 | Friday، 19 July، 2019

انسداد ۱۵۰ شماره تلفن حفاران غیر مجاز چاه آب در استان

کد خبر: 116082
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 23:59
نمایش: 68

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از مسدود شدن بیش از ۱۵۰ شماره تلفن حفاری غیر مجاز چاه آب در استان اصفهان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان بیست و پنجم اردیبهشت ماه ، مهندس حسن ساسانی با تاکید بر این که برخورد با حفاران غیر مجاز چاه آب یکی از مهم ترین راهکار های کاهش بحران آب است ، افزود : با پیگیری یک ماهه یگان حفاظت شرکت آب منطقه ای اصفهان در یک هزار و ۳۰۰ نقطه شهرستان اصفهان تمامی تبلیغاتی که برای حفر چاه آب منتشر می شد ، جمع آوری ، بررسی و مشخص شد تمامی این شماره تلفن ها متعلق به حفاران غیر مجاز است .

ساسانی با اشاره به همکاری بسیار مطلوب دستگاه قضاییه تصریح کرد : همه ی شماره تلفن های حفاران غیر مجاز با حکم معاون دادستان اصفهان به مدت چهار ماه مسدود شدند .

وی افزود : تمامی شرکت ها و موسسه های حفاری مجاز که می‌توانند کار حفاری، لایروبی و کف شکنی چاه‌های مجاز را انجام دهند نیاز به مجوز از سوی شرکت آب منطقه‌ای دارند و مردم در این زمینه و تبلیغات غیر مجاز حفر چاه آب هشیار باشند  .

ساسانی در ادامه گفت: در استان اصفهان امکان توسعه بهره برداری از آب زیرزمینی برای کشاورزی وجود ندارد و تاکنون مجوز جدیدی برای آب زیرزمینی در بخش کشاورزی صادر نشده است.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی