سه شنبه، 1، مرداد، 1398 | Tuesday، 23 July، 2019

تقدیر استاندار کردستان از مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان

کد خبر: 116584
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 ساعت 2:59
نمایش: 93

استاندار کردستان در مراسم روز ارتباطات و روابط عمومی و با حضور مدیران استان از مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای و تعدادی دیگر از مدیران روابط عمومی بعنوان روابط عمومی های برتر استانی تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، یوسف جعفری به همراه تعدادی دیگر از مدیران روابط عمومی استانی از جانب استاندار کردستان به عنوان روابط عمومی برتر و منتخب از طرف استانداری مورد تقدیر قرار گرفت.

استاندار کردستان در متن تقدیرنامه خطاب به مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان آورده است: به پاس زحمات بی شائبه و همه جانبه حضرتعالی در بازتاب خدمات نظام اسلامی و دولت خدمتگزار و ارتقاء جایگاه دستگاه اجرایی و جلب رضایت مردم که مهمترین رسالت در سیستم اداری ایران اسلامی به شمار می رود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید.

مراسم روز ارتباطات و روابط عمومی به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان و با حضور استاندار و معاونین، مدیران عامل و کل و مدیران روابط عمومی های شرکتها و ادارات استان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار شد.

شایان ذکر است مهندس کامران خرم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان نیز با اهدای لوح سپاس ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات، از تلاش ها و خدمات مدیر روابط عمومی شرکت در عرصه وسیع اطلاع رسانی تقدیر بعمل آورده بود.

همچنین مدیر و خبرنگاران دفتر خبرگزاری فارس در استان کردستان نیز با حضور در دفتر روابط عمومی شرکت و تبریک روز ارتباطات و ورابط عمومی با اهدای لوح از مدیریت، خلاقیت و تلاش های درخور تحسین صورت گرفته در امر خطیر روابط عمومی و خاصتاً ارتباط و تعامل سازنده با این خبرگزاری تقدیر نمودند.

یوسف جعفری ؛ دانش آموخته علوم ارتباطات و مدیریت رسانه از دانشگاه تهران به مدت ۱۴ سال مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان را به عهده دارد.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی