شنبه، 29، تیر، 1398 | Saturday، 20 July، 2019

تحقق آرمان های شرکت آب منطقه ای با برگزاری جلسات شورای اداری

کد خبر: 117882
سه شنبه 14 خرداد 1398 ساعت 0:0
نمایش: 74

«محمدمهدی جوادیان زاده» در جلسه شورای اداری گفت: با برگزاری جلسات شورای اداری آرمان های شرکت آب منطقه ای تحقق می یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد، جلسه شورای اداری روز یک شنبه دوازدهم خردادماه با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، معاونین و مدیران واحدها در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

جوادیان زاده در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری شورای اداری در شرکت، اظهار کرد: در گذشته که شورای اداری آب منطقه ای به صورت فصلی برگزار می گردید به این نتیجه رسیدیم که برگزاری این جلسه در سطح گسترده تر و با حضور سایر مدیران باعث می شود با همفکری دیگر اعضا، اهداف و چشم اندازهای موثرتری در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکیدبر لزوم توجه بیش از پیش به برگزاری جلسات شورای اداری، افزود: در این صورت تصمیم گیری ها در راستای رفع مشکلات مردم و تحقق آرمان های شرکت با سرعت بیشتری انجام می شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد  در ادامه به اهداف شرکت در سیستم مدیریت یکپارچه اشاره کرد و گفت: استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت آب منطقه ای یزد نیز یکی از اقدامات مهم برای تحقق آرمان های این شرکت است که در بخش های مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی و بهداشت، مدیریت زیست محیطی و مدیریت انرژی فعالیت می کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بهره گیری از سیستم مدیریت یکپارچه باعث افزایش اثربخشی و کارایی در شرکت و افزایش بهره وری می شود.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی