دوشنبه، 31، تیر، 1398 | Monday، 22 July، 2019

کلنگ عملیات اجرایی آبرسانی شبکه توزیع آب شرب نورآباد فندرسک به زمین زده شد

کد خبر: 117982
جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 21:0
نمایش: 116

آئین کلنگ زنی عملیات اجرایی آبرسانی شبکه توزیع آب شرب نورآباد فندرسک باحضور نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیاندر مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد هرمزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در آیین کلنگ زنی این پروژه اعتبار این عملیات آبرسانی را ۲۰۰۰میلیون ریال برآورد کرد و افزود: برای این طرح ۵۰۰ متر شبکه داخلی و ۵۰۰ متر خط انتقال نیاز است و در فاز بعد یک مخزن ذخیره نیز اضافه خواهد شد.
وی ضمن یادآوری این نکته که نورآبادفندرسک پیش از این فاقد آب شرب پایدار سالم و بهداشتی بوده، اظهار کرد: تلاش می شود تا پایان تابستان این طرح آبرسانی به بهره برداری برسد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان طرح های آبرسانی روستاهای شهرستان رامیان را ۲۴ پروژه  اعلام کرد و افزود: ارزش این پروژه ها ۱۰۰ میلیارد ریال بوده و برخورداری شهرستان افزایش قابل ملاحظه ای خواهد یافت.
وی اضافه کرد: پروژه های آبرسانی روستایی این شهرستان شامل ۶۴ کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال، ۳حلقه چاه، ۲باب مخزن، ۲واحد تصفیه خانه و رفع کدورت، ۲۶۰۰ انشعاب و ۱باب بهسازی چشمه است.
در ادامه این مراسم نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیان ضمن قدردانی از زحمات شرکت آبفار استان در حوزه آبرسانی روستایی، اظهار کرد: امیدوارم مردم نورآباد ظرف ۳ ماهه آینده از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شوند.
علیرضا ابراهیمی خواستار افتتاح این طرح آبرسانی در هفته دولت شد و افزود: بهره مندی اهالی مردم از نیاز اولیه شان حداقل خدماتی است که ما به عنوان خادمین به آنها باید برسانیم.
گفتنی است سالاری فرماندار رامیان نیز از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در حوزه آبرسانی قدردانی نمود.

لینک اصل محتوا در شركت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی