چهارشنبه، 29، خرداد، 1398 | Wednesday، 19 June، 2019

حذف فیزیکی پرونده‌های چاهها ومنابع آب درشرکت آب منطقه‌ای فارس

کد خبر: 118371
سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 14:29
نمایش: 56

با ارائه گزارشی از پیشرفت پروژه اسکن و کدگذاری پرونده‌های چاه‌ها و منابع آب در شرکت آب منطقه‌ای فارس در جلسه کمیته راهبری طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی، مقرر شد برای شروع، پرونده‌های فیزیکی مربوط به شهرستان خنج به عنوان پایلوت حذف شده و فقط به صورت الکترونیک در دسترس و قابل پی‌گیری باشد.

ه گفته رئیس گروه طرح احیا و تعادل‌بخشی مقرر شد یک کمیته تخصصی جهت بررسی مسائل فنی، ارتقاء تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای برقراری ارتباط امور آب شهرستان‌ها و شرکت آب منطقه‌ای استان جهت افزایش سرعت خدمات تشکیل شود.
امین خلیقی دیگر تصمیم این جلسه را لزوم آموزش اعضای کمیسیون آب زیرزمینی جهت بهره‌برداری از اطلاعات الکترونیکی ذخیره شده در سیستم و عدم استفاده از پرونده‌های فیزیکی به صورت موقت عنوان کرد.
وی افزود همچنین از همه بخش‌های شرکت درخواست شد برای اجرای کامل و سریع‌تر این پروژه، هماهنگی و همکاری کامل را داشته باشند.
خلیقی ادامه داد در این پروژه با اسکن و کدگذاری حدود ۱۰ میلیون برگ کاغذ ضمن افزایش سرعت رسیدگی به درخواست‌ها و ارائه خدمات، در مصرف کاغذ نیز صرفه‌جویی قابل توجهی خواهد شد.
این جلسه با حضور معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، مدیر هماهنگی امور شهرستان‌ها، رئیس گروه طرح احیا و تعادل‌بخشی، مشاور مدیر عامل و کارشناسان واحدهای مربوطه برگزار شد.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی