پنجشنبه، 27، تیر، 1398 | Thursday، 18 July، 2019

بازدید مهندس از پروژه کنترل سیلاب و سد انحرافی رودخانه آب بخشاء

کد خبر: 118949
دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 10:30
نمایش: 83

مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان به همراه جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت در سفر به شهرستان بردسیر از پروژه کنترل سیلاب بردسیر (رودخانه آب بخشاء) و سد انحرافی رودخانه آب بخشاء بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان به همراه جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت در سفر به شهرستان بردسیر در تاریخ ۲۶ خردادماه ۹۸ از پروژه کنترل سیلاب بردسیر (رودخانه آب بخشاء) و سد انحرافی رودخانه آب بخشاء بازدید نمودند.

همچنین مهندس علیزاده با کارکنان امور منابع آب این شهرستان نیز دیدار صمیمانه داشتند.

در این دیدار که مهندس عرب پور معاون حفاظت و بهره برداری، آقای سلاجقه معاون مالی، منابع انسانی و پشتیبانی، مدیر حراست، سرپرست دفتر حقوقی، خانم مهدوی مشاور امور بانوان و خانواده، مهندس زراعتکار، مهندس آیت الهی و ... حضور داشتند پس از رهنمودهای مهندس علیزاده، کارکنان امور منابع آب به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

لازم به ذکر است دیدار با مسئولین شهرستان بردسیر و بازدید از چند منطقه در این شهرستان همچون پروژه کنترل سیلاب بردسیر (رودخانه آب بخشاء) و سد انحرافی رودخانه آب بخشاء از دیگر برنامه های سفر یک روزه مهندس علیزاده و هیئت همراه به شهرستان بردسیر بود.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای كرمان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی