پنجشنبه، 27، تیر، 1398 | Thursday، 18 July، 2019

نشست مشترک با رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان قرچک برگزار شد

کد خبر: 119238
چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 18:30
نمایش: 71

مدیر امور آب ورامین از برگزاری نشستی به منظور ساماندهی چاه هایی با مصارف صنعتی و همچنین برخورد با تخلفات چاه های غیر مجاز با حضور رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان قرچک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمد داودی" با بیان این مطلب اظهار کرد: با عنایت به وضعیت بحرانی دشت ورامین به لحاظ سفره های آب زیرزمینی و جهت حفاظت و حراست از منابع مذکور و همچنین به منظور برخورد با تخلفات چاه های غیرمجاز نشستی با حضور ریاست شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان و همکاران امور در محل دادگستری تشکیل گردید.

وی با بیان اینکه تعیین تکلیف چاه های موجود در سطح شهرستان قرچک و به روز رسانی پرونده های مربوطه ضروری به نظر می رسد، تصریح کرد: در این نشست بررسی پرونده های چاه هایی که دارای مصارف صنعتی می باشند و مالکین آنها از پرداخت حق النظاره مربوطه استنکاف می ورزند، در این جلسه بررسی و اعلام نظر گردید.

داودی با بیان اینکه طی سال گذشته ۲۱۶ حلقه چاه غیر مجاز مسدود و نیز ۴۹ دستگاه کنتور هوشمند برروی چاه های کشاورزی نصب شده است، عنوان کرد: در این نشست با توجه به اهمیت نصب کنتور مقرر گردید، چاه های دارای مصارف صنعتی ضمن کسب پروانه بهره برداری معتبر نسبت به اخذ کنتور هوشمند آب و برق و نیز اخذ دیون دولتی واحدهای صنعتی  خود اقدام  نمایند.

مدیر امور آب ورامین در پایان خاطر نشان کرد: مصوبات جلسه در قالب شورای پیشگیری از وقوع جرم در سطح حوزه قضایی شهرستان پیشوا بوده و لازم الاجراست.

"حجت الاسلام مرتضاییان" رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان قرچک در ادامه این نشست عنوان کرد: با توجه به اهمیت مسائل آب در شهرستان ورامین، در برنامه ریزی فعالیت های شوراهای پیشگیری از وقوع جرم مساله آب در اولویت قرار خواهد گرفت.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی