پنجشنبه، 27، تیر، 1398 | Thursday، 18 July، 2019

تکیه بر نظرات کارشناسی با رویکرد سلامت و شفافیت اساس تحول در...

کد خبر: 120061
پنجشنبه 6 تیر 1398 ساعت 12:29
نمایش: 81

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه جلسه تخصصی کارگروه سرمایه گذاری با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره ، معاونین, مدیران و اعضای کارگروه با هدف توسعه سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرحهای شرکت برگزار گردید.

در این نشست درویشی ، مدیرعامل شرکت ضمن تاکید بر مقوله سرمایه‌گذاری و ضرورت بهره مندی از سرمایه گذاری های کلان دولت در حوزه آب بر لزوم استفاده درست از این سرمایه گذاری ها در راستای رونق تولید و ایجاد کسب و کارهای سازگار با شرایط آبی استان تاکید نمود. درویشی انجام اقدامات مفید و تاثیرگذار شرکت در حوزه های آبزی پروری و انجام فعالیتهای مستمر برای جذب مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه ها در قالب تبصره ۱۹ ماده ۲۷ قانون بودجه و همچنین ماده ۵۶ قانون الحاق بخشی از اعتبارات دولت در طرح های نیروگاه برقابی گاوشان و سامانه های انتقال آب سد مخزنی کبوتر لانه وانتقال آب از سد آزادی به اسلام آباد  را خوب توصیف کرد و بر رصد فعالیتها تا رسیدن به مطلوب تاکید نمود. وی ورود صاحب نظران و کارشناسان متخصص به سیاستگذاری در مباحث سرمایه پذیری را امری لازم و ضروری دانست و اظهار داشت شرکت آب منطقه ای کرمانشاه با پتانسیل های مناسبی که در این زمینه جذب سرمایه گذار دارد میتواند با سیاستگذاری های درست و اصولی ضمن استفاده از ظرفیت های خوب موجود علاوه بر تحقق سیاست های کلان دولت, موجبات توسعه و تحولی اساسی در طرحها و پروژه های آب محور را فراهم آورد. درویشی اتکا به اراده های درست و کارشناسی به همراه شفافیت و سلامت مالی را از ارکانی دانست که می تواند حوزه آب را به عنوان بستر جدی برای توسعه مطرح سازد و ضمن لحاظ معیارهای پایداری منجر به ایجاد اشتغال مولد و نهایتا" رونق کسب و کارهای مرتبط به ویژه در بخش گردشگری و آبزی پروری گردد. وی ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده, کارگروه سرمایه گذاری را رکن اساسی برای تحول در مباحث اقتصادی_ مهندسی شرکت دانست و الزامات آینده نگاری برای توسعه در این بخش را اجتناب ناپذیر خواند.
در ادامه جلسه هر یک از معاونین و اعضای کارگروه به بیان نظرات خود پرداختند. نهایتا" مقرر گردید برای حصول نتایج عملیاتی تر جلسات این کارگروه منظم برگزار گردد و آنچه که مصوب می شود تا رسیدن به نتیجه رصد گردد.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی