چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

بازدید معاون عمرانی کشور از شهرهای گرمی، زهرا و انگوت در استان اردبیل/ جمالی نژاد: ایجاد تحول و جهش در شهرها نیازمند تغییر رویکردهای فعلی مدیریت شهری است

کد خبر: 118670
جمعه 24 خرداد 1398 ساعت 18:29
نمایش: 95

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در ادامه سفر به استان اردبیل از سه شهر گرمی، زهرا و انگوت بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهدی جمالی نژاد به همراه نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس و معاون عمرانی استانداری اردبیل از برخی پروژه های عمران شهری این شهرها بازدید و با مسوولان شهرداری و اعضای شوراها دیدار نمود.

وی همچنین گفت: طی سال جاری کمک های وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به شهرداری ها و دهیاری ها انجام می شود ولی ایجاد تحول و جهش در شهرها و روستاهای استان یک نگاه جدید را می طلبد که یکی از محورهای آن دور شدن از تفکر اداره شهر و روستا با اتکای صرف به کمک های دولتی است.

جمالی نژاد در ادامه بر توجه شهرداری ها و دهیاری ها و شوراها به ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی تاکید نمود و گفت: برای اداره مطلوب شهرها و روستاها و تامین درآمد برای اجرای پروژه ها و تقویت زیرساختها چاره ای جز تغییر نگاه و رویکرد به اداره شهر و روستا و توجه ویژه به جذب سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی نداریم.

لینک اصل محتوا در سازمان شهرداریها و دهیاریها

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی