دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

موسوی: سازمان‌های تابعه شهرداری شیراز باید گزارش درآمدی خود را به شورای شهر ارائه کنند

کد خبر: 109301
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 18:59
نمایش: 53

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سید عبدالرزاق موسوی» رییس کمیسیون برنامه، بودجه، حقوقی و امور املاک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ستاره دار بودن پروژه طرح جامع مالی و بودجه ریزی عملیاتی در بودجه سال ۹۷ افزود: مقرر شد این تکلیف با وضعیت فعلی در بودجه سال ۹۸ قید شود .

وی با بیان اینکه سازمان‌های تابعه شهرداری شیراز باید گزارش درآمدی خود را به شورای شهر ارائه کنند، افزود: سازمان قطار شهری باید گزارشی از نحوه تدوین ایجاد تاسیسات درآمدزا در پایانه‌های قطارشهری در سال جاری ارائه دهد .

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه امور حقوقی و املاک شورا گفت: با توجه به وظیفه شهرداری در تهیه همه طرحهای مصوب مندرج در لایحه با رعایت استاندارد و ضوابط مربوط و تصویب توسط شورای شهر مقرر شد این تکلیف در تکالیف بودجه سال ۹۸ نیز قید شود .

وی ادامه داد: سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری نیز باید گزارشی از ریز درآمدهای حاصل از آگهی‌های تجاری و تابلوها، پارک‌ها، فروش گل و گیاه و سایر محصولات که در بخش درآمدی بودجه ۹۷ آمده، را ارائه کند .

موسوی خاطرنشان کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز باید گزارشی از درآمد حاصل از پارکینگ و پارکومتر که چندین جلسه نیز برای استیفاءحقوق شهرداری در این زمینه برگزار شد، ارائه کند .

موسوی از ارائه گزارش مال الاجاره ساختمان‌ها توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری خبر داد .

عضو شورای اسلامی شیراز گفت: به منظور شفاف سازی و همسازی قراردادها تکلیفی در بودجه در نظر گرفته شود .

موسوی افزود: در این جلسه اصلاحیه بودجه شورای شهر نیز بررسی و مقرر شد ریز برخی هزینه‌ها جهت بررسی بیشتربه کمیسیون ارائه شود.

لینک اصل محتوا در شورای شهر شیراز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی