چهارشنبه، 29، خرداد، 1398 | Wednesday، 19 June، 2019

اعتقاد مدیریت شهری به ظرفیت جوانان ادامه راه مسیر انقلاب اسلامی

کد خبر: 109617
سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 18:59
نمایش: 71

علوی:
اعتقاد مدیریت شهری به ظرفیت جوانان ادامه راه مسیر انقلاب اسلامی
اعتقاد مدیریت شهری به ظرفیت جوانان راه ادامه مسیر انقلاب اسلامی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - در افتتاحیه مجلس دانش آموزی استان گیلان
رییس شورای اسلامی شهر رشت، اظهار داشت: روزی که به عنوان رییس شورا انتخاب شدم، از لحاظ سن کوچکترین عضو شورا بودم و این امر برای خودم و بسیاری دیگر به نوعی جای تعجب بود. لیکن امروز که در بین شما عزیزان حضور دارم به این امر اذعان یافتم که اتفاقا ما خیلی دیر در عرصه فعالیت های اجتماعی ورود کرده و از ظرفیت دوره نوجوانی خود استفاده بهینه نکردیم. امروز با حضور در بین شما عزیزان امیدوار شده ام که آینده ایران عزیز بواسطه شما عزیزان خیلی روشن تر از امروزی است که ما در آن حضور داریم.
سید امیر حسین علوی با اشاره به منویات بیانیه مقام معظم رهبری که خطاب به جوانان انقلاب بود، بیان داشت: قطعا فلسفه زندگی همه انسان هارسیدن به قله های معنوی است که در دنیای دیگری محقق خواهد شد اما رسیدن به آن قله از مسیر دنیای مادی امروز ما خواهد گذشت و به همین علت باید در تبدیل این گیتی به مکانی بهتر همه ما تلاش کنیم که این یک وظیفه الهی است. پس اگر قله های معنوی دنیای دیگر را نشانه گرفتیم قله های مادی و معنوی این دنیا را نیز باید فتح کنیم.
وی ادامه داد: هر مجموعه و سیستمی یک رسالت دارد. در چهل سال پیش که بزرگان امروز ما وجوانان شجاع آن روزها با رهبری امام راحل گام در مسیر بزرگی نهادند و این انقلاب را در دنیای ما رقم زدند، مسیری آغاز شد که امروز تداوم آن به دست جوانان رقم خواهد خورد و امروز فرصتی برای این امر وجود دارد و جوانان باید از تجارب گذشتگان در این مسیر استفاده کنند.

لینک اصل محتوا در شورای شهر رشت

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی