دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

بالغ بر ۴۸میلیارد تومان از بودجه سال ۹۷ در ۵ماهه نخست سال محقق شده است

کد خبر: 92693
یکشنبه 1 مهر 1397 ساعت 15:30
نمایش: 58

بالغ بر ۴۸میلیارد تومان از بودجه سال ۹۷ در ۵ماهه نخست سال محقق شده است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان از نود و یکمین جلسه رسمی و علنی شورا که در آن بررسی وضعیت درآمد شهرداری در دستور کار داشت، در ۵ ماه نخست سال جاری بالغ بر ۴۸ میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان از بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان محقق شده است.

بر اساس گزارش ارایه شده توسط مهدی باقری مدیر درآمدهای عمومی شهرداری گرگان از ۵ ماهه اول سال۹۷ از ۹۷ میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده برای این مدت، ۴۸ میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان درآمد محقق شده است.

مدیر درآمد شهرداری گرگان با اعلام این خبر افزود: وصول این مبلغ معادل ۲۰ درصد از بودجه پیش بینی شده سالانه و از ۵۰ درصد بودجه پیش بینی شده ۵ ماه نخست امسال بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳ درصد رشد داشته است.

وی یادآور شد: در مدت مشابه سال گذشته ۴۷ میلیارد و ۱۷۲ میلیون تومان درآمد توسط شهرداری گرگان محقق شده بود که معادل ۲۱ درصد از بودجه پیش بینی شده سالانه و ۵۶ درصد بودجه پیش بینی  شده ۵ ماهه سال گذشته بوده است.

باقری ادامه داد: درآمدهای محقق شده توسط شهرداری منطقه یک معادل  ۹۷درصد، شهرداری منطقه دو معادل ۷۲ درصد و شهرداری منطقه سه معادل ۱۰۱ درصد نسبت به بودجه پیش بینی شده ۵ ماهه آنها بوده است.

لینک اصل محتوا در شورای شهر گرگان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی