دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

برگزاری مراسم عزاداری حسینی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر گرگان

کد خبر: 92694
یکشنبه 1 مهر 1397 ساعت 15:30
نمایش: 78

برگزاری مراسم عزاداری حسینی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر گرگان

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای شهر گرگان گفت: به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان طبق سنوات گذشته مداحان و ذاکران اهل بیت (علیهم السلام) و اعضای شورای هیئت های مذهبی در شورای شهر گرد هم آمدند و مراسم عزداری حسینی در صحن شورا برپا کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان؛ ناصر گرزین افزود: نشست مشترگ مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) با اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورا طی چهل و هشتمین جلسه این کمیسیون و با سخنرانی استاد حکیمی و نوای گرم ذاکران اهل بین (ع) برگزار شد.

گرزین ضمن خیر مقدم گویی به حاضران و گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و نیز تسلیت فراترسیدن ایام محرم اظهار داشت: امروز دشمنان با هدف قرار دادن اعتقادات جوانان با ایجاد فرقه ها و آیین های منحرف در پوشش اسلام سعی در به انحراف کشاندن نسل جوان از مسیر اسلام راستین و مکتب ناب تشیع را دارند و برگزاری آیین های مذهبی و آسیب شناسی این مراسم ها در شرایط کنونی ضروری است .

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای شهر گرگان با اشاره به اینکه نقش مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) در جامعه بسیار مورد توجه است و این افراد می توانند به جامعه آگاهی بخشی کنند، اظهار داشت: توجه به این قشر از جامعه و بررسی دغدغه ها و مشکلات کاری آنها می تواند در ترویج فرهنگ دینی و بصیرت عاشورایی موثر باشد.

در این جلسه همچنین از پرچم حسینی که مقرر است از طرف شورای شهر و شهرداری به هیات های مذهبی گرگان اهدا شود، رو نمایی شد.

لینک اصل محتوا در شورای شهر گرگان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی