یکشنبه، 26، خرداد، 1398 | Sunday، 16 June، 2019

جمالی نژاد به وزارت کشور می رود

کد خبر: 92857
دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 10:3
نمایش: 87

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد ضمن اعلام این خبر گفت: جلسه فوق العاده شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری و شهردار آینده احتمالا فردا برگزار خواهد شد.
محسن عباسی هرفته ضمن تشکر از زحمات و مساعی دکتر جمالی نژاد در طول یکسال گذشته و آرزوی موفقیت برای ایشان در سمت جدید اظهار کرد: این امر با هماهنگی شورا و در صورت موافقت با استعفای ایشان در جلسه صحن علنی شنبه نهایی خواهد شد.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه دکتر جمالی نژاد در پست جدید خود می تواند باعث و بانی خدمات گسترده تر و بیشتر برای کشور باشد اعضای شورا با لحاظ مصالح ملی علیرغم میل باطنی خود  احتمالا با استعفای ایشان موافقت خواهند کرد.
عباسی تصریح کرد: مطمئنا ایشان هر کجا که باشند با توجه به عشق و علاقه و ارادتی که به مردم یزد دارد منشا خدمات برای استان و شهر یزد خواهند بود.
دکتر عباسی هرفته اضافه کرد: دست شورا در انتخاب جانشین دکتر جمالی نژاد خالی نیست و مردم نگران خلا جایگزین ایشان و روند فعالیت ها و اقدامات شهرداری نباشند.
سخنگوی شورای شهر یزد اظهارداشت: به زودی جایگزین ایشان معرفی خواهد شد و بدنه خدوم شهرداری نخواهند گذاشت وقفه ای در فعالیت های عمرانی، فرهنگی وخدماتی شهر رخ دهد.

لینک اصل محتوا در شورای شهر یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی