یکشنبه، 5، خرداد، 1398 | Sunday، 26 May، 2019

دفاع مقدس را یک جریان خاص اداره نکرد

کد خبر: 92981
دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 21:59
نمایش: 85

دفاع مقدس را یک جریان خاص اداره نکرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضان علی فیضی در ارتباط با هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این روزها یادآور ایام دفاع مقدس و آغاز ۸ سال جنگی تحمیلی است، دفاعی که با مشارکت همگانی مردم و نه یک جریان خاص انجام شد.
وی بابیان اینکه دفاع مقدس را یک جریان و نگرش خاص اداره نکردند، افزود: اگر یک عده بخواهند ۸ سال جنگی تحمیلی را به نام خود ثبت کنند درواقع جفا به‌حق شهیدان و رزمندگان  کرده‌اند زیرا در آن ایام از همه اقشار مردم در جنگ حضور داشتند.
رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: اگر امروز بخواهیم کشور ما به سمت پیشرفت بیشتر حرکت کند باید در همه عرصه‌ها از تمام نحله‌های فکری استفاده شود.
فیضی تصریح کرد: اینکه عده‌ای القا می‌کنند که جریان اصلاحات و یا اعضای پارلمان شهری مشهد با ارزش‌های انقلابی ارتباطی ندارند، این‌ها یک بی‌انصافی بزرگ است زیرا اکثر اعضای شورای اسلامی شهر از ایثارگران و یا خانواده‌های ایثارگر هستند و من هیچ نسبتی بین این تهمت‌هایی که زده می‌شود، نمی‌بینم.
رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار در پایان اظهار کرد: ما به درستکاری و صداقت معتقد هستیم و شورای پنجم شورایی پرافتخار، ارزش‌گرا، انقلابی و ایثارگر است.

لینک اصل محتوا در شورای شهر مشهد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی