بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، 20، آذر، 1397 | Tuesday، 11 December، 2018

بیانیه شورای اسلامی شهر زاهدان در محکوم نمودن حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز

کد خبر: 93233
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 14:0
نمایش: 38

بیانیه شورای اسلامی شهر زاهدان در محکوم نمودن حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز

در این بیانیه آمده است:

حادثه ناگوار تروریستی ۳۱ شهریورماه امسال در اهواز که شهادت جمعی از مردم بی گناه و نظامیان سرافراز کشورمان را به همراه داشت مایه اندوه ملت بزرگ ایران شد اما بدون شک این اقدام کورکورانه و ددمنشانه نه تنها هرگز          خدشه ای به امنیت و اقتدار ایران اسلامی وارد نخواهد کرد بلکه هوشیاری و اتحاد دوچندان اقشار مختلف را به دنبال دارد.

این اقدام وقیحانه و بزدلانه که با طراحی استکبار جهانی و توسط برخی فریب خوردگان و خودفروشان صورت گرفت بار دیگر چهره ی خبیث بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در انجام اعمال ضد بشری آشکار و تناقض بین رفتار و گفتارشان را بیش از پیش نمایان کرد.

اما به طور قطع و یقین با تدابیر داهیانه و هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب(مدظله العالی) و اقدام به موقع مسئولین  لشکری و کشوری این بار پاسخی بسیار سخت و کوبنده در انتظار عاملین این اقدام ضد بشری خواهد بود.

شورای اسلامی شهر زاهدان ضمن عرض تسلیت به ملت شریف ایران و ابراز همدردی با خانواده شهدا و مجروحین حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز، این حرکت ضد بشری و ددمنشانه عوامل مزدور و خائن را قویا محکوم کرده و آمادگی کامل خود را در پاسداری از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه ولایت فقیه اعلام می نماید.

لینک اصل محتوا در شورای شهر زاهدان

نظرات کاربران