دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

بیانیه شورای اسلامی شهر زاهدان در محکوم نمودن حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز

کد خبر: 93233
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 14:0
نمایش: 68

بیانیه شورای اسلامی شهر زاهدان در محکوم نمودن حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز

در این بیانیه آمده است:

حادثه ناگوار تروریستی ۳۱ شهریورماه امسال در اهواز که شهادت جمعی از مردم بی گناه و نظامیان سرافراز کشورمان را به همراه داشت مایه اندوه ملت بزرگ ایران شد اما بدون شک این اقدام کورکورانه و ددمنشانه نه تنها هرگز          خدشه ای به امنیت و اقتدار ایران اسلامی وارد نخواهد کرد بلکه هوشیاری و اتحاد دوچندان اقشار مختلف را به دنبال دارد.

این اقدام وقیحانه و بزدلانه که با طراحی استکبار جهانی و توسط برخی فریب خوردگان و خودفروشان صورت گرفت بار دیگر چهره ی خبیث بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در انجام اعمال ضد بشری آشکار و تناقض بین رفتار و گفتارشان را بیش از پیش نمایان کرد.

اما به طور قطع و یقین با تدابیر داهیانه و هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب(مدظله العالی) و اقدام به موقع مسئولین  لشکری و کشوری این بار پاسخی بسیار سخت و کوبنده در انتظار عاملین این اقدام ضد بشری خواهد بود.

شورای اسلامی شهر زاهدان ضمن عرض تسلیت به ملت شریف ایران و ابراز همدردی با خانواده شهدا و مجروحین حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز، این حرکت ضد بشری و ددمنشانه عوامل مزدور و خائن را قویا محکوم کرده و آمادگی کامل خود را در پاسداری از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه ولایت فقیه اعلام می نماید.

لینک اصل محتوا در شورای شهر زاهدان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی