سه شنبه، 28، خرداد، 1398 | Tuesday، 18 June، 2019

با حضور شهردار غیر بومی برای رشت مخالفم / شهردار بومی به شهر تعلق خاطر دارد

کد خبر: 93265
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 15:59
نمایش: 115

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت:
با حضور شهردار غیر بومی برای رشت مخالفم / شهردار بومی به شهر تعلق خاطر دارد
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت: با حضور شهردار غیر بومی برای رشت مخالفم / شهردار بومی به شهر تعلق خاطر دارد
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت گفت: با حضور و فعالیت شهردار غیر بومی برای شهرداری رشت مخالف بوده و این موضوع از مطالبات و خواسته های مردم شهر رشت نیز می باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت فاطمه شیرزاد با انتقاد از تلاش های پشت پرده برخی به منظور انتصاب شهردار غیر بومی برای رشت افزود: شهر رشت تجربه خوبی در باره انتخاب شهردار غیر بومی نداشته و با توجه به اینکه شهروندان نیز خواهان حضور فردی بومی در جایگاه شهردار رشت هستند انتظار می رود به این موضوع جامه عمل پوشانده شود.
وی با تاکید بر اینکه شهر رشت نیازمند حضور فردی آشنا به امور شهری است تصریح کرد: شهردار آینده رشت باید فردی آشنا به امور، متعهد ، کارآمد و پاکدست بوده و از مدیریت اجرایی خوب و قوی برخوردار باشد.
شیرزاد افزود: شهر دار آینده رشت باید فردی باشد که تمام وقت در خدمت مردم شهر بوده و با اقدام جهادی و حضور میدانی در راستای رفع مشکلات و نواقص موجود شهر گام بردارد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه یک فرد بومی نسبت به شهرش تعلق خاطر دارد گفت: همکاران شورایی به عنوان منتخبین مردم رشت باید در تصمیمات خود نسبت به خواسته های شهروندان توجه داشته و امانتداران خوبی برای آرای مردمی باشند.

لینک اصل محتوا در شورای شهر رشت

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی