دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

طی بازدیدی که توسط اعضای کمیسیون عمران وحمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر از سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری زاهدان به عمل آمد بر ضرورت استفاده از کلیه ظرفیتها در ارائه خدمت به مردم تاکید شد

کد خبر: 93385
پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 22:0
نمایش: 82

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زاهدان؛ در این بازدید که صبح امروز پنجشنبه ۵ مهرماه با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و تنی چند از مسئولین شهرداری زاهدان انجام شد ضمن بررسی مسائل روز سازمان حمل و نقل، بار و مسافر در رابطه با اجرای برنامه های آینده این سازمان تدابیر لازم اتخاذ گردید.

از اهم موارد مطروحه در این بازدید می توان به بررسی وضعیت فعلی ناوگان حمل و نقل شهری «تعداد ناوگان موجود»، اساسنامه، بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم جهت برون رفت از مسائل موجود، بررسی میزان بدهی سازمان در بخشهای مختلف و سایر موارد مشابه اشاره کرد.

پیگیری موضوع تسریع در روند تحویل ۱۸ دستگاه اتوبوس جدید و همچنین بهره برداری از اتوبوسها و مینی بوسهایی که به تازگی تحویل سازمان گردیده جهت استفاده در خطوط از دیگر مسائلی بود که در این بازدید به آن پرداخته شد.

در پایان این بازدید بر ضرورت بکارگیری و استفاده مناسب از نیروهای موجود در بدنه شهرداری و بهره برداری حداکثری از تمامی ظرفیتها و امکانات تاکید شد.

لینک اصل محتوا در شورای شهر زاهدان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی