یکشنبه، 30، تیر، 1398 | Sunday، 21 July، 2019

دیدار شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اسکو با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو

کد خبر: 100790
جمعه 14 دی 1397 ساعت 16:30
نمایش: 99

دیدار شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اسکو با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو

شهردار اسکو: تعامل دادگستری و شهرداری منشاء خدمت رسانی صادقانه در شهر است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو به همراه مهندس ایوب قدیمی رییس و مهندس یوسف سعیدی و استاد حمید راحلی اعضای شورای اسلامی شهر اسکو با حضور در دفتر جناب آقای عبدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو با ایشان دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار #مهندس_ایوب_قدیمی رییس شورای اسلامی شهر اسکو گفت: هدف اصلی همه ما خدمت به مردم و رفع مشکلات شهروندان بوده و تعامل و همکاری قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می گردد که خوشبختانه در اسکو این مهم انجام شده که جای قدردانی و تشکر دارد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه مدیریت شهری همراه با دستگاه قضایی با وحدت و همدلی در راستای ایجاد امنیت و کاهش جرایم و آسیبهای اجتماعی تلاش می نمایند.

در ادامه #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای مجموعه ی دستگاه قضایی شهرستان در راستای حمایت از برنامه‌های شهرداری اسکو، افزود: مجموعه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای شهر اسکو برای موفقیت در اداره امور شهری و انجام وظایف و رسالتهای اجرایی خود نیازمند حمایت دستگاه قضاست.

وی دستگاه قضا را حامی و پشتیبان مدیریت شهری در اعمال قانون و صیانت از حقوق شهروندان دانست و بر ضرورت تعامل و همکاری بیش از پیش این دو نهاد به منظور پیشبرد اهداف تاکید کرد.

شهردار اسکو با اشاره به تنوع و گستردگی وظایف و ماموریتهای شهرداری عنوان کرد: این مجموعه خدمات رسان برای اجرایی کردن سیاستهای مدیریتی در عرصه‌های مختلف از جمله ساخت و سازهای شهری که تبعیت از قانون معیار اصلی اجرای آن است، نیاز به حمایت و همراهی ویژه دادگستری دارد.

وی همچنین با بیان اینکه توجه به حقوق شهروندی و رعایت ضوابط مدیریت شهری توام مد نظر شهرداری در انجام امور است، گفت: نوع نگرش دستگاه قضا به رویکرد و عملکرد شهرداری ها در اجرای بهینه برنامه های مدیریت شهری موثر است.

در پایان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو نیز بر حمایت متقابل و تعامل بین دادگستری و شهرداری تاکید نمود و در زمینه همکاری و تعامل با شهرداری اسکو و تسریع در روند پرونده‌های ارجاعی قول مساعد داد.

لینک اصل محتوا در شهرداری اسکو

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی