دوشنبه، 27، خرداد، 1398 | Monday، 17 June، 2019

تسریع در عملیات ساماندهی جداول خیابان شیخ محمود شبستری اولویت کاری شهرداری شبستر

کد خبر: 100793
جمعه 14 دی 1397 ساعت 17:0
نمایش: 77

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، سیدباقرموسویان شهردار شبستر ازمراحل پایانی عملیات جدول کشی قسمت شرقی خیابان شیخ محمود شبستری خبر داد و اظهار کرد : اجرای عملیات نوسازی جداول خیابان شیخ محمود شبستری یکی از پروژه های فعال شهرداری شبستر در طول این روزها می باشد و به خاطر اینکه بعد از فصل پاییز و زمستان در دو طرف این خیابان کشاورزان عزیز شهر جهت آبیاری باغات از جداول استفاده می نمایند و بر خلاف میل باطنی شهرداری مجبور به تسریع در روند اجرای عملیات در این فصل سال شد . شهردار شبستر ضمن تقدیر و تشکر از صبر شهروندان به خاطر وقفه ایجاد شده خاطر نشان کرد : از همه شهروندان عزیز به خاطر تاخیر در عملیات ساماندهی این جداول که به دلیل شرایط زمان آبیاری باغات امکان انجام آن در دیگر فصول سال نبود عذرخواهی میکنیم .
شهردار شبستر افزود:  ساماندهی جداول خیابان شیخ محمود شبستری به طول یک کیلومتر در دو طرف خیابان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شبستر انجام گرفته است .
سید باقرموسویان شهردار شبستر با اشاره به حفاری های متعدد شرکت مخابرات در سطح شهر  نیز اظهار کرد : شرکت مخابرات برای ارتقاء سیستم های ارتباطی ، اینترنتی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان عزیز اقدام به حفاری های مختلف در نقاط شهر نموده است .
موسویان افزود : شهرداری شبستر هم علیرغم میل باطنی با توجه به اجرای این پروژه میلیاردی و برای ارتقاء زیرساخت های شهری مجوز حفاری ها را صادر نمود. سید باقر موسویان شهردار شبستر خاطر نشان کرد : شهرداری همواره در طول سال تلاش کرده درتمامی نقاط مختلف شهر ، بخش هایی که شرکت های خدمات رسان اقدام به حفاری نموده اند را ترمیم و بازسازی نماید .
موسویان گفت : به زودی بعد از اتمام این پروژه عملیات ترمیم و بهسازی آن نیز انجام خواهد گرفت . وی افزود : توسعه اینترنت به عنوان یکی از اصلی ترین پیش نیازهای ایجاد شهر هوشمند به شمار می رود و شهرداری شبستر نیز از این حوزه ، جهت الگترنیکی کردن خدمات خود و ارائه تسهیلات بهتر به مردم عزیز بهره مند خواهد شد .

لینک اصل محتوا در شهرداری شبستر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی