پنجشنبه، 6، تیر، 1398 | Thursday، 27 June، 2019

آمادگی مدیریت شهری ارومیه با بسیج تمام ظرفیت‌های خدماتی و تجهیزاتی

کد خبر: 100802
جمعه 14 دی 1397 ساعت 18:0
نمایش: 63

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: با آغاز بارش برف از صبح امروز، نیروهای خدماتی به حالت آماده باش کامل درآمده و در مناطق ۵ گانه در حال رفع آبگرفتگی، برف روبی و  یخ زدایی معابر هستند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ امیر سحابی با اشاره به تکاپوی مدیریت شهری ارومیه با آغاز بارش ها در سطح شهر، بیان کرد:  هم اینک نیروها و ماشین الات خدمات شهری اقدامات موثر برف روبی را در نقاط مختلف  را در حال انجام هستند.

وی گفت: نیروهای سازمان های های معاونت خدمات شهری ازجمله مدیریت پسماند، سیما، منظر و فضای سبزشهری، مدیریت بحران، سازمان آتش نشانی شهرداری  و اکیپ ماشین آلات سازمان های خدمات رسان شهرداری در راستای خدمات‌ رسانی مطلوب  در آماده‌ باش کامل به سر می‌برند.

سحابی اظهار کرد: با توجه به مضرات نمک پاشی و خساراتی که نمک به آسفالت معابر و فضاهای سبز سطح شهر وارد می کند، سعی می شود از نمک کمتر در معابر استفاده شود البته عملیات نمک پاشی امسال در معابر پر تردد و اصلی و جلوی درب بیمارستان ها و مدارس صورت می گیرد .

وی گفت: شهروندان ضمن همکاری با نیروهای شهرداری، ازوسایل حمل و نقل عمومی، تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ در خودروها استفاده کنند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه تاکید کرد:  شهروندان ارومیه ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه بروز مشکل با شماره‌ های ۱۳۷ در ارتباط باشند،  تا موارد در اسرع وقت پی ‌گیری شود.

لینک اصل محتوا در شهرداری ارومیه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی