چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

استقبال بهارانه متفاوت در منطقه چهار شهرداری اهواز

کد خبر: 101444
سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 20:30
نمایش: 58

مدیر منطقه چهار شهرداری اهواز گفت: امسال با تفاوتی ملموس در حوزه فرآیند استقبال از بهار ۹۸ نسبت به سالهای گذشته مواجهیم.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، آرش دور گفت: مدیریت شهری به دنبال این بوده است که همزمان با فرا رسیدن بهار و نو شدن طبیعت ، این نو شدن را همراه با هنر برای شهروندان و میهمانان نوروزی به ارمغان بیاورد تا سفری خاطره انگیز داشته باشند.

مدیر منطقه چهار افزود: توسعه شهرها زندگی را برای مردم همراه با اضطراب کرده و ما باید تلاش کنیم با ایجاد فضاهای هنری در سطح شهر ، فضای شهری را برای شهروندان با طراوت کنیم.

وی افزود: در گفتمان های شهری، جایگاه هنر و هنرمند جایگاه اصلی است لذا نباید استفاده از هنر تنها محدود به نوروز باشد بلکه در طول سال مدیریت شهری باید به استفاده از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنری توجه کنند.

وی با بیان اینکه ما به عنوان مدیریت شهری باید هنر را بپذیریم، درک کنیم و با آن زندگی کنیم افزود: هنر در زندگی یک بخش جدی است لذا باید هنر و محصولات هنری را در شهر ترویج دهیم.

مدیر منطقه چهار در پایان افزود: امیدوارم بتوانیم در استقبال از بهار ۹۸ طرح های هنری در سطح منطقه ایجاد کنیم و اهوازی زیبا را برای شهروندان و مسافران نوروزی مهیا کنیم.

لینک اصل محتوا در شهرداری اهواز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی