جمعه، 28، تیر، 1398 | Friday، 19 July، 2019

نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی سال ۱۳۹۸ شهرداری شاهین شهر تشکیل شد

کد خبر: 101787
جمعه 21 دی 1397 ساعت 15:59
نمایش: 66

نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی سال ۱۳۹۸ در شهرداری شاهین شهر با حضور اعضای کمیته های ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری تشکیل شد.
حمیدرضا فدایی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر در این جلسه گفت: ضروری است کمیته های ستاد در اسرع وقت و در راستای برنامه ریزی و ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران نوروزی تشکیل و فعال گردند.
وی در ادامه اظهار داشت: دست اندرکاران ستاد تسهیلات نوروزی باید به گونه ای برنامه ریزی نمایند که علاوه بر پذیرایی و راهنمایی مسافران، هویت مردم شریف شاهین شهر و ارزش های فرهنگی و اجتماعی آنان نیز به مسافران و گردشگران عزیز معرفی گردد تا مسافران بتوانند مدت زمان بیشتری در شهر اقامت داشته باشند.
فدایی گفت : دست اندرکاران ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری باید با ارائه برنامه های شاد و متنوع در شهر خاطره خوشی را برای مسافران رقم بزنند و امیدواریم با عنایات خداوند متعال بتوانیم خدمات شایسته ای را به مسافران ارجمند ارائه نماییم.
گفتنی است مسوولان کمیته ها نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه دادند.
شایان ذکر است ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری شاهین شهر از کمیته های اطلاع رسانی و تبلیغات، فرهنگی، حراست، اسکان و رفاه، تدارکات و پشتیبانی، زیباسازی شهری، نگهداری و تعمیرات، ایمنی و حوادث، کمیته پرسنلی، خدمات و حمل و نقل تشکیل شده است.

لینک اصل محتوا در شهرداری شاهین شهر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی