جمعه، 28، تیر، 1398 | Friday، 19 July، 2019

نقش مردم در حفاظت از ثروت زنده شهر غیر قابل انکار است

کد خبر: 101815
جمعه 21 دی 1397 ساعت 17:0
نمایش: 55محمدحسین خلیلی اردکانی در اولین جشنواره همیاران مدیریت پسماند، با اشاره به اینکه محیط زیست ثروت زنده ماست، اظهار کرد: برگزاری این گونه جشنواره ها  نقش به سزایی در ایجاد روحیه همدلی میان شهروندان برای حفاظت از محیط زیست دارد.

وی با بیان اینکه تفکیک زباله ها از مبدا یکی از راهکارهای حفاظت از محیط زیست به شمار می رود، عنوان کرد: خوشبختانه این راهکار مورد استقبال شهروندان قرار گرفته و توسط فعالان محیط زیست در محلات در حال اجرا است.

در ادامه این جشنواره اصغر نصیری، رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ضمن قدردانی از فعالان محیط زیست، هدف از برپایی جشنواره مذکور را اعتلای فرهنگ شهروندی در حفاظت ازحیط زیست دانست.

این مسئول با اشاره به اینکه رسانه ها در ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش پررنگی دارند، از حضور فعال رسانه‌ها در این جشنواره قدردانی کرد.

وی همچنین همکاری و همدلی دستگاه های اجرایی و مشارکت مردمی را در پاکیزه نگهداشتن محیط زیست بسیار حایز اهمیت دانست و بر تحقق این مهم تاکید کرد.

لازم به توضیح است، اولین جشنواره همیاران مدیریت پسماند با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج، حامیان محیط زیست، شهروندان و مدیران شهری در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.


لینک اصل محتوا در شهرداری کرج

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی