پنجشنبه، 5، اردیبهشت، 1398 | Thursday، 25 April، 2019

پیام شهردار شاهین شهر به مناسبت ۲۲ بهمن ماه

کد خبر: 106056
دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت 17:59
نمایش: 55

حمید عشقی شهردار شاهین شهر به مناسبت ۲۲ بهمن ماه یوم الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر نمود.
در این پیام آمده:
بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران است
انقلابی که از بطن توده های مردم شکل گرفت و با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) برای برانداختن ظلم و حاکمیت عدالت و دین برپا شد.
اتحاد و همدلی میان مردم آگاه ایران اسلامی و پیوند آن با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) به نظام فاسد و استبدادی شاهنشاهی پایان داد و برای ملت ایران حق انتخاب سرنوشت، استقلال و آزادی را همراه با عزت و افتخار به ارمغان آورد.
پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به واسطه رهنمود های خردمندانه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیداری مردم ولایتمدار، نهال انقلاب که بر پایه بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از قیام عاشورای حسینی بنیاد نهاده شده بود تبدیل به درختی تنومند گردیده است.
شهروندان مومن و ولایتمدار شاهین شهر در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور پرشور و بانشاط در راهپیمایی ۲۲ بهمن که بیانگر وفاداری پایدار آنها به انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شهدای عزیز و آرمان های بلند ملت ایران است، حضور عظیم و پرشوری داشته و دشمنان این مرز و بوم و بدخواهان انقلاب اسلامی را همچون همیشه نا امید و ناکام خواهند گذاشت.

لینک اصل محتوا در شهرداری شاهین شهر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی