دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

توسل به شهدا و تبعیت ازمقام معظم رهبری رمز موفقیت در برابر دشمنان

کد خبر: 109242
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 12:30
نمایش: 59

شهردار ارومیه در یادواره شهدای حوزه ۲۵  شهید حضرت پور گفت: اینکه رسانه های تفکرات مختلف در پوشش ‌یادواره های شهدا سنگ تمام می گذارند به معنی نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور در چهارمین یادواره شهدای حوزه ۲۵ شهید حضرت پور اظهار کرد: تا زمانی که به شهدا توسل کرده و از مقام معظم رهبری تبعیت کنیم، دشمن هیچکاری نمی تواند انجام داده و تمامی دسیسه های استکبار نقش بر آب می شود.

وی افزود: رسانه ها امروز به خوبی یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و مراسمات و یادواره های مربوط به آنها را پوشش داده و منعکس می کنند.

شهردار ارومیه گفت: شهدا مربوط به جناح خاصی نیستند و قدردانی از آنها وطیفه همگانی است و اینکه رسانه های تفکرات مختلف در پوشش ‌یادواره های شهدا سنگ تمام می گذارند به معنی نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

حضرت پور ادامه داد: در طول ۴۰ سال گذشته برقراری امنیت در کشور بدون جانفشانی های شهدا امکانپذیر نبود و آنها در این راه ایثارگریهای فراوانی کردند.

وی تصریح کرد: تقدیر و تشکر از خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان است.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: خداوند توفیق به همه مان بدهد تا از مسیر راه شهدا که تبعیت محض از رهبری و خدمتگذاری بی منت است، دور نشویم تا به رستگاری برسیم.

لینک اصل محتوا در شهرداری ارومیه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی