دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

برای نخستین بار توزیع نهال در منازل شهروندان شاهین شهر صورت گرفت

کد خبر: 109267
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 14:30
نمایش: 61

حمید عشقی شهردار شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت : امسال به مناسبت روز درختکاری بیش از هشت هزار نهال بین شهروندان ارجمند توزیع گردید ، همچنین برای نخستین بار طرح توزیع نهال اینترنتی و تحویل آن در منزل شهروندان برای جلوگیری از تردد مضاعف و رفاه حال آنان توسط سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری نیز صورت گرفت.
وی در ادامه افزود: در این طرح شهروندان با مراجعه به آدرس اینترنتی توزیع نهال، نهال مورد نظر خود را انتخاب و در کمترین زمان نهال از طریق کارکنان خدوم سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری در منزل تحویل گردید.
عشقی خاطر نشان کرد : بیش از دو هزار نهال در طرح اینترنتی به شهروندان تحویل داده شد و در این طرح کارشناسان سازمان سیما،منظر و فضای سبز نیز ضمن ارائه بروشور، توضیحات لازم را برای نگهداری نهال به شهروندان ارائه نمودند.
شهردار شاهین شهر گفت : نهال های توزیع شده بر اساس شرایط اقلیمی شاهین شهر در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه صنایع بزرگ در مجاورت شهر قرار گرفته اند ضروری است به موضوع کاشت نهال و توسعه فضای سبز در سطح شهر توجه ویژه گردد.
گفتنی است در روز درختکاری نهال های مثمر از قبیل سیب، آلبالو، انار، پسته و نهال های غیر مثمر از قبیل زبان گنجشک، ارغوان،یاس بنفش و سرو شیرازی به همشهریان تحویل داده شد.

لینک اصل محتوا در شهرداری شاهین شهر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی