چهارشنبه، 1، خرداد، 1398 | Wednesday، 22 May، 2019

آغاز دور جدید اکران طرح های تبلیغات محیطی در آستانه عید نوروز

کد خبر: 110205
یکشنبه 26 اسفند 1397 ساعت 15:0
نمایش: 59

به گزارش شهریار ، سعید حاجی زاده با اشاره به رضایتمندی شهروندان از اکران پیام های اخلاقی، مذهبی و آموزش شهروندی در ماه های اخیر در بیلبوردهای شهری گفت: با توجه به فرارسیدن نوروز پیام های جدید مرتبط با تبریک این عید با موضوعات گردشگری، آموزش شهروندی، فرهنگ شهرنشینی، مضامین اخلاقی و مذهبی در بیلبوردهای سطح شهر نصب و تلاش می شود داشته های کهن شهر تبرز هم به شهروندان عزیز و مسافران محترم یادآوری شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با بیان اینکه دو عنوان فیلم مستند ۴۵ دقیقه ای نیز با عنوان عشق سفر به سفارش این اداره کل برای پخش در شبکه سوم سیما آماده شده است گفت: این دو مستند برای معرفی تاریخ و فرهنگ و دیدنی های شهر تبریز تولید و بزودی پخش خواهد شد.

حاجی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به انتشار فیلم های یک دقیقه ای در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این فیلم ها با موضوعات معروفی در این اداره کل تولید شده و به تناوب در شبکه های مجازی منتشر می شود.

حاجی زاده به راه اندازی ستون ویژه استقبال از بهار در پایگاه خبری شهریار تبریز اشاره کرد و گفت: این ستون به منظور ارائه عملکرد شهرداری در سازمان ها و مناطق در قالب اجرای طرح استقبال از نوروز راه اندازی شده و مورد استقبال مخاطبان نیز قرار گرفته است.

به گفته وی روزانه به طور میانگین بیش از ۲۰ خبر در رابطه با اتخاذ تمهیدات لازم برای آمادگی بهتر و استقبال از مسافران منتشر می شود.

همچنین روزانه اماکن تاریخ و گردشگری تبریز نیز در قالب گزارش های خبری از ۱۶ اسفند تا ۱۶ فروردین تهیه و منتشر می شود.

لینک اصل محتوا در شهرداری تبریز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی