یکشنبه، 30، تیر، 1398 | Sunday، 21 July، 2019

جابه جایی بیش از ۱۹۱ هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری اصفهان

کد خبر: 110805
جمعه 2 فروردین 1398 ساعت 18:30
نمایش: 85

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا روز یکم فروردین ماه امسال ۱۹۱ هزار و ۱۰ نفر مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری جابه جا شدند.

عباس محبوبی اظهارکرد: در این بازه زمانی۹۴ هزار و ۱۷۷ مسافر از طریق پایانه های شهر وارد، و ۹۶ هزار و ۸۳۳ نفر مسافر از همین طریق از شهر خارج شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی جابه جایی مسافران از طریق هفت هزار و ۸۳۱ سرویس اتوبوس و مینی‌بوس ثبت شده است .

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان ادامه داد: از ۲۵ اسفندماه تا روز یکم فروردین سال ۹۸ در مرکز معاینه فنی مستقر در پایانه مسافربری جی یک هزار و ۱۶ دستگاه خودرو سبک معاینه و کارت معاینه فنی برای آنها صادر شده است .

محبوبی با بیان اینکه در این بازه زمانی ۵۰۷ نفر در هتل‌های صفه و کاوه اسکان یافتند، گفت: در ایام نوروز نیروهای مددکاری و مشاوره، مامور بهداشت برای کنترل موادغذایی غرفه‌ها و رستوران‌ها، نیروهای تعزیرات برای کنترل قیمت غرفه ها و نیروهای انتظامی برای برقراری امنیت بیشتر در محیط پایانه‌های مسافربری حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: از آغاز سفرهای نوروزی هیچگونه مشکل خاصی که باعث توقف سفر از پایانه های مسافربری شود به وجود نیامد و پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان با آمادگی کامل سرویس دهی خوبی به مسافران انجام داد تا مسافران با خاطره ای خوش به شهر و دیار خود بازگردند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با بیان اینکه این سازمان خدمات گوناگون و متنوعی را در سطح پایانه‌های خود ارائه می‌دهد تا مسافران هیچگونه مشکلی خاصی نداشته و برای استفاده از وسایل و خدمات عمومی راغب شوند، افزود: چشم‌انداز سازمان ایجاد فضای آرام، ایمن، دلنشین، در دسترس، مدرن و ارائه امکانات به روز است.

لینک اصل محتوا در شهرداری اصفهان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی