دوشنبه، 27، خرداد، 1398 | Monday، 17 June، 2019

آئین تجلیل از جانبازان قطع نخاعی،خانواده شهدای مدافع حرم و جانبازان شهرداری برگزار شد

کد خبر: 112936
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 11:30
نمایش: 65

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت‌اله داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در این آئین گفت: جامعه امروز امنیت خود را مدیون ایثار و از خود گذشتگی، شهدا و جانبازان است.

داودی افزود: تقدیر از صبر و ایستادگی جانبازان کمترین خدمتی است که می توان به پاس جانفشانی آنان انجام داد، چرا که این عزیزان حق بزرگی بر گردن همه ما در جامعه دارند.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع زحمات این دوستان غیر قابل جبران است. آن چیزی که تحت عنوان امنیت و جزیره ثبات در میان کشورهای درگیر مشکلات امنیتی، از آن نام می‌بریم؛ با ایثار و از خود گذشتگی این عزیزان محقق شده است.

داودی در ادامه به اقدام خبیثانه ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران، اشاره کرد و گفت: ترامپ به صورت ناخواسته با این اقدام خود، اتحاد و همبستگی مردم ایران را علیه دشمن صدچندان کرد.

وی افزود: در راهپیمایی روز جمعه شاهد آن بودیم که تمام اقشار مختلف مردم با وجود مشکلات موجود در کشور، حضوری گسترده به هم‌رساندند  و با رقم زدن اتحاد و همبستگی، پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

گفتنی است،در آئین امتداد پرواز، از ۱۷ جانباز قطع نخاعی، ۹ خانواده مدافع شهدای مدافع حرم و ۱۹ جانباز شاغل در شهرداری قزوین تقدیر شدند.

پایان پیام.

لینک اصل محتوا در شهرداری قزوین

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی