جمعه، 3، خرداد، 1398 | Friday، 24 May، 2019

در ایام نوروز بیش از ۱۵۱ هزار دستگاه خودرو در جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی سوختگیری کردند

کد خبر: 113302
پنجشنبه 29 فروردین 1398 ساعت 13:0
نمایش: 54

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی در ایام نوروز و همچنین در طول سال به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا شهروندان و مسافران در استفاده از سوخت ارزان و پاک با مشکلی روبه رو نباشند.

وی ادامه داد: در آستانه فرا رسیدن سال نو، نسبت به ایجاد فضای سبز، محوطه سازی و گُل کاری در جایگاه های سی ان جی و همچنین رنگ آمیزی جداول و مسیرهای منتهی به جایگاه های سی ان جی اقدام شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: انجام تعمیرات جایگاه ها، نظافت سرویس های بهداشتی و نصب مخزن زباله در تمامی جایگاه های سوخت، به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی، انجام شد. همچنین نصب فیکسچر تبریک سال نو در جایگاه های سی ان جی و چیدمان سفره هفت سین در این جایگاه ها از دیگر اقدامات سازمان تاکسیرانی بود.

وی ادامه داد: نیمکت هایی در جایگاه های سی ان جی تعبیه شده تا سرنشینان در هنگام سوختگیری خودرو از آن ها استفاده کنند.

عرشیان تصریح کرد: در ورودی تمامی جایگاه های سی ان جی، نکات و هشدارهای ایمنی در هنگام سوختگیری در تابلوهایی در معرض دید عموم نصب شده و از مراجعان خواهشمندیم جهت پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار، در هنگام سوختگیری حتما نکات ایمنی یاد شده را مراعات نمایند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تصریح کر: سازمان تاکسیرانی دارای ۸ جایگاه سی ان جی در تقاطع نسیم شمال، دوراهی همدان، کمربندی جمهوری اسلامی، بلوار معلم، نوروزیان، مینودر، بلوار باهنر و میدان مادر است و این سازمان  با در نظر گرفتن وسعت و جمعیت شهر قزوین، در خصوص دارا بودن جایگاه های سی ان جی جزو رتبه های اول در میان سازمان های تاکسیرانی در کشور می باشد .

وی در خاتمه اعلام کرد: در طول سال، روزانه به طور میانگین ۱۵ هزار دستگاه خودرو از این ۸ جایگاه سوختگیری می کنند که نقش مهمی در کاهش مصرف بنزین و کاهش آلودگی هوا در شهر دارد.

پایان پیام .

لینک اصل محتوا در شهرداری قزوین

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی