دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

ساماندهی ورودی شهر ارومیه با اجرای عملیات تعریض بزرگراه بسیج

کد خبر: 117452
پنجشنبه 9 خرداد 1398 ساعت 13:59
نمایش: 66

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه از تعریض و ساماندهی ورودی و خروجی بزرگراه  بسیج خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ داریوش نوری بیان کرد: با  توجه به افزایش تردد روزانه در این مسیر و وجود ترافیک سنگین در بزرگراه بسیج، عملیات اجرایی تعریض این بزرگراه  در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ساماندهی مبادی ورودی شهر افزود: ارائه خدمات‌ به شهروندان و اجرای عملیات تعریض بزرگراه ها و همچنین تسهیل در بهبود ترافیک شهری از جمله اهداف ، اقدامات و فعالیت‌های عمرانی این سازمان به شمار می‌رود.

نوری در ادامه با مثبت ازریابی کردن روند اجرای این عملیات تشریح کرد: طول اجرای این عملیات  بیش از ۲/۵ کیلومتر و تعریض باند با میانگین عرض ۱۲ متر و همچنین احداث پیاده رو با عرض ۵ الی ۷ متر ، که شامل اجرای عملیات های خاکبرداری ، خاکریزی ، لایه روسازی ( زیراساس –اساس – آسفالت ) ، جدول گذاری ، پیاده روسازی و  جابجایی تاسیسات (تیر های برق – شبکه آب –شبکه مخابرات ) می باشد.

وی مدیریت هزینه ها و زمان و سرعت بخشیدن و کیفیت در اجرای پروژه های عمرانی را از مهمترین اصول چهار گانه این سازمان بر شمرد و عنوان کرد : با برنامه ریزی های بعمل آمده این پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی  به سرعت در حال تکمیل شدن است و طی روز های آتی این پروژه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

لینک اصل محتوا در شهرداری ارومیه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی