سه شنبه، 25، تیر، 1398 | Tuesday، 16 July، 2019

سرویس دهی رایگان ناوگان...

کد خبر: 117487
پنجشنبه 9 خرداد 1398 ساعت 20:59
نمایش: 85

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوسرانی برای ایاب و ذهاب شهروندان در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان مصادف با راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت شش صبح الی دوازده ظهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، محمدرضا شفیعی رئیس سازمان از سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوسرانی برای ایاب و ذهاب شهروندان در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان مصادف با راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت شش صبح الی دوازده ظهر خبر داد.

وی ضمن تبریک آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان مومن و روزه دار افزود: برابر با مصوبه هیات مدیره سازمان و موافقت شورای اسلامی شهر یزد استفاده از خدمات ایاب و ذهاب ناوگان اتوبوس های شهر یزد در روز جمعه مصادف با راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت رایگان خواهد بود.

شفیعی گفت: برای سهولت شهروندان و شرکت کنندگان در راهپیمایی این روز، ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد آمادگی کامل خود را از مسیرهای مختلف شهر یزد که منتهی به محل برگزاری راهپیمایی و نماز عبادی سیاسی جمعه و بالعکس می شود را دارد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد همچنین ضمن دعوت از همکاران و رانندگان زحمت کش ناوگان حمل و نقل شهری برای شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس افزود: طبق هماهنگی بعمل آمده این سازمان تعدادی از مینی بوس را به صورت ویژه و خاص در طول مسیر راهپیمایی مستقر نموده تا در صورت نیاز به سالخوردگان، جانبازان سرافراز و معلولین عزیز برای طی نمودن ادامه مسیر خدمت رسانی نماید.

لینک اصل محتوا در شهرداری یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی