چهارشنبه، 29، خرداد، 1398 | Wednesday، 19 June، 2019

جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی در قزوین برگزار شد

کد خبر: 117545
شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 7:59
نمایش: 47

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛سیده مهدیه قافله باشی، عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: برگزاری جشنواره ورزش آپارتمانی باتوجه به کارکرد و ویژگی هایی که دارد؛ به وحدت، صمیمیت و دوستی خانواده ها کمک می کند.

قافله باشی افزود: ترویج فرهنگ ورزش به ویژه ورزش های همگانی موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود، مطمئنا هزینه در این حوزه بهترین شیوه سرمایه گذاری برای ارتقای سطح فرهنگ شهروندی است.

سید علی فخار، مدیر ورزش سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین نیز گفت:جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی با هدف «ترویج،ورزش و تندرستی همه جا برای همه شهروندان» برگزار شد.

فخار ایجاد تحرک و شادابی در میان شهروندان به ویژه در میان ساکنین برج ها و آپارتمان ها را از دیگر اهداف برگزاری جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی برشمرد.

وی اظهار کرد: تا پایان سال جشنواره های متعددی در برج ها و آپارتمان های سطح شهر قزوین به منظور ترویج فرهنگ ورزش برگزار خواهد شد.

فخار خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو بخش «مسابقات ورزشی خانواده» نظیر دارت، لی لی بازی، آب بازی، پدران و پسران، مادران و دختران و بخش استیج شاد همراه با اهدای جوایز برگزار شد.

پایان پیام.

لینک اصل محتوا در شهرداری قزوین

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی