جمعه، 28، تیر، 1398 | Friday، 19 July، 2019

بازدید ایمنی۳۰ مسجد و تکیه از ابتدای ماه رمضان توسط آتش نشانی انجام شد

کد خبر: 117737
یکشنبه 12 خرداد 1398 ساعت 21:30
نمایش: 61

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ منتظری گفت: این سازمان با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل تدابیر لازم برای بررسی ایمنی شهر و شهروندان در مساجد و تکایا در ایام ماه مبارک رمضان اندیشیده است .

وی افزود: کارشناسان سازمان آتش نشانی با تهیه لیست های ایمنی، در تکایا و مساجد شهر مستقر شدند تا مباحث ایمنی را کنترل کنند .

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هیات امنا نقش بسیار مهمی در تامین ایمنی این اماکن دارند و کارشناسان این سازمان ضمن حضور در مساجد و تکایا با آشنا کردن مسئولان اماکن مذهبی با خطرات احتمالی، بر رعایت ایمنی تاکید کردند.

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری اظهار داشت: سازمان آتش نشانی آمادگی ارائه مشاوره و بازدید ایمنی از تکایا، حسینیه ها و مساجد، در صورت اعلام هیات‌های مذهبی، را دارد.

وی در ادامه به بررسی ایمنی آشپزخانه ها، سیستم های دودکش، تهویه و سیستم برق این اماکن توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی خبر داد و تاکید کرد: سیم کشی های برق در مساجد و تکایا از پتانسیل بسیار بالایی برای حادثه ساز شدن برخوردار است که باید به این موضوع توجه شود.

منتظری یادآور شد: در بازدیدهای انجام شده خاموش کننده های دستی موجود و درب های ورود و خروج مورد بازدید قرار گرفت و در صورت مشاهده هر گونه نقص تذکرات لازم داده شد.

پایان پیام.

لینک اصل محتوا در شهرداری قزوین

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی