سه شنبه، 25، تیر، 1398 | Tuesday، 16 July، 2019

بازدید کارشناسان ایمنی سازمان آتش نشانی شهرداری اراک از مجموعه شهربازی...

کد خبر: 117758
دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 0:59
نمایش: 82

کارشناسان ایمنی سازمان آتش نشانی شهرداری اراک با بازدید از مجوعه شهربازی و پارک لاله، موارد ایمنی آن را مورد بررسی قرار دادند.
آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: با عنایت به شروع فصل کاری مجموعه تفریحی شهربازی و پارک لاله اراک پس از پایان ماه مبارک رمضان، کارشناسان اداره آموزش و پیشگیری این سازمان در یک بازدید چندین ساعته از مجموعه مذکور به بررسی فنی و ایمنی آن پرداختند.
وی تصریح کرد: کارشناسان ایمنی این سازمان با حضور در شهربازی لاله ضمن بررسی کلیه موارد ایمنی، در راستای ایمن سازی مجموعه قبل از شروع کار در فصل جدید و پیشگیری از حوادث احتمالی، مشاوره های لازم را به مسوولین مربوطه ارائه نموده و موارد ضروری و نا ایمن را به صورت مکتوب اعلام نمودند.
آقازیارتی در پایان افزود: در این بازدید، بررسی دقیق دستگاه ها و دریافت استاندارد قبل از راه اندازی آنها، جمع آوری وسایل اضافه و ضایعات از گوشه و کنار محوطه پارک و اطراف وسایل بازی، جمع آوری علف های خشک داخل پارک، ایمن سازی سیم کشی های کل مجموعه و حفاظت از پرتگاه ها مورد تاکید کارشناسان ایمنی سازمان آتش نشانی اراک قرار گرفت.

:

لینک اصل محتوا در شهرداری اراک

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی