دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

ورودی های شهر ارومیه جهت استقبال از مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان ساماندهی شد

کد خبر: 117816
دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 13:59
نمایش: 88

شهردار ارومیه گفت: ورودی های شهر ارومیه جهت استقبال از مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان ساماندهی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان را بهترین بستر برای جذب گردشگر دانست و عنوان کرد:  ارومیه۲۰۲۰«ارومیه شهر ایده ال برای گردشگری» نکته و قدرت  بارز و مهم برای معرفی شهر است که قطعا برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان  بهترین  بستر و ابزار برای معرفی ارومیه و تحقق شعار ۲۰۲۰ و جذب گردشگر  است.

وی بیان کرد: جهت استقبال شهر ارومیه برای برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال باید ارومیه هم از نظر زیر ساختی و هم ازنظر نرم افزاری به جهانیان  معرفی  می شد .

شهردار ارومیه عنوان کرد: فضای شهر ارومیه به ویژه ورودی های شهر جهت استقبال از مسابقات لیگ ملت های والیبال و معرفی ارومیه به جهانیان و توسعه صنعت گرشگری آماده شده است.

وی با اشاره به ساماندهی ورودی های شهر ارومیه جهت استقبال از مسابقات اظهار کرد: تعریض و ساماندهی ورودی و خروجی بزرگراه  بسیج  واقع در جاده سلماس در بیش از ۵/۲ کیلومترطول و تعریض باند با میانگین عرض ۱۲ متر در حال تکمیل شدن است.

شهردار ارومیه با اشاره به احداث پیاده رو با عرض ۵الی ۷متر در این بزرگراه،  گفت: احداث پیاده رو شامل اجرای عملیات های خاکبرداری، خاکریزی، لایه رو سازی (زیر اساس، اساس و آسفالت )، جدول گذاری، پیاده رو سازی و جابه جایی تاسیسات (تیرهای برق، شبکه آب ، شبکه مخابرات ) است.

وی عنوان کرد:  بلوار ساوالان نیز به طول ۱۵۰۰ متر و عرض متوسط ۴ متر ساماندهی شده است.

شهردار ارومیه اظهارکرد: عملیات ساماندهی و زیبا سازی در سایر ورودی ها چون برداشت آسفالت معیوب توسط دستگاه ویتکن (آسفالت تراش)  و آسفالت جدید در پل سوم خرداد ، تقاطع ابوذر و میدان آزادی  اجرا شده است .

لینک اصل محتوا در شهرداری ارومیه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی