سه شنبه، 25، تیر، 1398 | Tuesday، 16 July، 2019

نوارهای حفاری فاضلاب در مهرشهر ترمیم می شود

کد خبر: 118198
دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 11:0
نمایش: 78

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری بیرجند گفت: ترمیم نوارهای حفاری فاضلاب در معابر مهرشهر در حال انجام می باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس علیرضا جهاندیده اظهار داشت: عملیات ترمیم نوارهای حفاری فاضلاب در خیابان های امیرکبیر و امام حسین (ع) مهرشهر به طول ۱۲۰۰ متر و عرض یک متر انجام می شود.

وی با اشاره به اجرای این پروژه در خیابان دکتر حسابی به طول ۱۵۰ و با عرض یک متر عنوان کرد: به منظور ارتقای منظر شهری و رفاه حال شهروندان، سازمان نسبت به اجرای عملیات مرمت نوار حفاری فاضلاب در برخی از خیابان های مهرشهراقدام نموده است .

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری از ترمیم نوارهای حفاری در محدوده مهرشهر با هزینه ای معادل ۲۰۲ میلیون تومان خبر داد و یادآور شد: در راستای بهسازی معابر شهری،  عملیات ترمیم آسفالت در برخی از معابر مهرشهر توسط شهرداری اجرا می شود .

جهاندیده با بیان اینکه یکی از عمده فعالیت هایی که روزانه در کنار سایر فعالیتها و خدمت رسانی های این شهرداری با تلاش و پشتکار نیروها در سطح شهر صورت می گیرد؛ زیرسازی و لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی است، ادامه داد: این عملیات با هدف پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی و با توجه به فرسایش، تخریب و حفاری  آسفالت در برخی از معابر اجرایی شد .

لازم به ذکر است پیاده روسازی و مناسب سازی خیابان بهشتی ۷ نیز به طول ۴۵۰ متر مربع و با هزینه ای معادل ۱۶ میلیون تومان در حال انجام می باشد.

لینک اصل محتوا در شهرداری بیرجند

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی