دوشنبه، 31، تیر، 1398 | Monday، 22 July، 2019

ملی‌پوشان تیم فوتسال امید ایران تجلیل و برای حضور در مسابقات آسیایی ...

کد خبر: 118484
چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 17:0
نمایش: 55

ملی‌پوشان تیم فوتسال امید ایران تجلیل و برای حضور در مسابقات آسیایی بدرقه شدند

در نشستی با حضور شهردار مشهد، ملی پوشان تیم فوتسال امید ایران تجلیل و برای حضور در مسابقات آسیایی بدرقه شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در این نشست که شب گذشته با حضور بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال امید ایران و جمعی از اعضای شورای شهر و چهره‌های برجسته فوتبال استان برگزار شد، ضمن آرزوی موفقیت در بازی‌های آسیایی برای تیم ملی فوتسال ایران گفت: امیدوارم اوقات خوبی را در شهر مشهد سپری کرده و با زیارت حضرت رضا(ع) روحیه خوبی برای شرکت در مسابقات فوتسال آسیا کسب کرده باشید.
وی افزود: امیدواریم به برکت امام رضا (ع) در بازی‌های فوتسال آسیا در تبریز با بازی‌های خوب، دل مردم را شاد کنید.
در ادامه این نشست احسان اصولی، رییس کمیسون فرهنگی و رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی نیز اظهار کرد: فصل گذشته شاهد تلاش ویژه‌ای در این رشته محبوب ورزشی بودیم و موفقیت تیم پدیده شهر خودرو، شاخص‌ترین دستاورد و ویترین این افتخار برای استان و شهر مشهد است.
وی اضافه کرد: این موفقیت و کسب سهمیه حضور در مسابقات پلی‌آف آسیا، ثمره حمایت و همدلی بوده که به منظور حمایت از این تیم شکل گرفت.
رییس کمیسون فرهنگی و رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی با بیان اینکه مدیریت شهری و شهردار مشهد که از خود ازخانواده فوتبال است، متوجه اهمیت موضوع هستند و حمایت های بی‌بدیلی را تا‌کنون انجام داده‌اند، افزود: این حمایت‌ها به مدیریت شهری محدود نشده و مدیریت کلان استان، آستان قدس رضوی و دیگر نهادهای دخیل نیز نقش بسزایی داشته‌اند.
حمایت‌های شهردار و شورای شهر نشاط وشادابی در شهر را به دنبال دارد
همچنین در ادامه این نشست فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز با تقدیر از حمایت‌های شهردار و شورای شهر از ورزش گفت: هدف شهردار و شورای شهر به دنبال ایجاد شود، نشاط و امید در شهر هستند که یان موضوع با ورزش تحقق خواهد یافت .
وی اضافه ادامه داد: حس همکاری و همدلی در مشهد نویددهنده روزهای خوبی برای ورزش مشهد است که از حمایت‌های شهرداری و شورای شهر در این زمینه تشکر می‌کنیم.
گفتنی است که در این نشست از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال امید تجلیل و طی مراسمی برای حضور در مسابقات فوتسال آسیا در تبریز بدرقه شدند.
مجید خبیری

لینک اصل محتوا در شهرداری مشهد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی