پنجشنبه، 27، تیر، 1398 | Thursday، 18 July، 2019

مشارکت گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در جشنواره تابستانی کرمان

کد خبر: 119029
سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 1:0
نمایش: 103

مشارکت گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در جشنواره تابستانی کرمان

شهردار کرمان که برای جلب مشارکت دستگاه‌های دخیل در برگزاری «جشنواره تابستانی کرمان» به تهران سفر کرده است، از توافق با شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی خبر داد.

سید مهران عالم‌زاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرمان آنلاین در این خصوص گفت: در دیداری که با آقای دکتر رضا براتی سرپرست محترم شرکت مذکور داشتم مقرر شد مجموعه مذکور که مالک هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در سطح کشور است، بخشی از ظرفیت اقامتی خود را با پنجاه درصد تخفیف در خدمت گردشگرانی قرار دهد که در ایام جشنواره به کرمان سفر می‌نمایند.

وی در توضیح جشنواره تابستانی کرمان تصریح کرد: پس از اجرای مناسب جشنواره نوبهار کرمان در نوروز سال‌جاری توسط شهرداری، در پی آن هستیم تا با همراهی همه‌ی مجموعه‌های مرتبط «جشنواره تابستانی کرمان» را شکل داده و با هم افزایی همه‌ی ظرفیت‌های کرمان در بخش گردشگری، تابستان امسال را به فصلی متفاوت برای مسافرت به شهر کرمان تبدیل کنیم .

شهردار کرمان با اشاره به ظرفیت‌های مختلف گردشگریِ کرمان ادامه داد: اعتقاد دارم، بخش گردشگری ظرفیت اصلی برای توسعه‌ی شهر کرمان است و با این اعتقاد برای توسعه این صنعت در شهر کرمان در کنار سایر مجموعه ها نظیر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی و ... تمام توان خود را به کار بسته تا شاهد تحولی اساسی در این بخش باشیم.

JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل محتوا در شهرداری کرمان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی