پنجشنبه، 27، تیر، 1398 | Thursday، 18 July، 2019

تقدیر از زحمات شهردار مبارکه در برگزاری کنکور۹۷

کد خبر: 119263
پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 2:0
نمایش: 87

تقدیر از زحمات شهردار مبارکه در برگزاری کنکور

فرماندار مبارکه و مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مبارکه با اهدا  لوح سپاسی به شهرداری از زحمات شهردار مبارکه در برگزاری کنکور سراسری سال۹۷ تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز ، این تقدیرنامه به امضای حمید عصارزادگان، فرماندار و رئیس شورای آموزش‌وپرورش شهرستان مبارکه و همچنین سعید باقری، مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان رسیده و در متن آن آمده است:

خدمت به‌نظام تعلیم و تربیت موهبتی است که خداوند متعال، آن را به بندگان خاص خود عنایت می‌فرماید و خادمین به امر تعلیم و تربیت را اجری بس عظیم وعده فرموده است چراکه دین مبین اسلام برای تعلیم و تربیت ارزشی وافر قائل است.

در ادامه پیام، تاکید شده است: همه مسلمانان، تحت هر عنوان به زمینه‌سازی و ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و شکوفایی علمی و معنوی جامعه اسلامی توصیه‌شده‌اند.

فرماندار و مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مبارکه همچنین اظهار امیدواری کرده‌اند در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مزین به سال حمایت از رونق تولید نام‌گذاری شده، شهرداری همانند گذشته منشا خیر و زمینه‌ساز شکوفایی سرمایه‌های ملی باشد و افزوده‌اند: بدین‌وسیله، از زحمات و تلاش‌های خالصانه شما در برگزاری کنکور سراسری سال ۹۷ تقدیر و تشکر نموده و از خداوند سبحان، توفیق روزافزونتان را خواستاریم.

لینک اصل محتوا در شهرداری مبارکه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی