شنبه، 29، تیر، 1398 | Saturday، 20 July، 2019

افتتاح اولین گالری محیطی ترنج مدیریت شهری شاهرود

کد خبر: 91722
پنجشنبه 22 شهریور 1397 ساعت 11:59
نمایش: 189

افتتاح اولین گالری محیطی ترنج مدیریت شهری شاهرود

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه اولین گالری محیطی ترنج مدیریت شهری شاهرود در منطقه آبشار افتتاح شد، گفت: ارتباط مستقیم شهروندان با هنر درمحیطی مفرح محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود ، محسن احمدی در آیین افتتاح اولین گالری محیطی ترنج مدیریت شهری که با حضور اعضای کمیته زیبا سازی برگزار شد هدف از اجرای این طرح را ایجاد انگیزه و گسترش فعالیت های هنری و زیبا سازی در شهر اعلام کرد و افزود: زیبا سازی ، فرآیندی مستمر و در حال رشداست که با روانشناسی ، هنر، فرهنگ ، دانش و ... کارکردهای مختلف ارتباط داشته و ظهور پیدا می کند.

وی با بیان اینکه مبلمان شهری و توجه به فضاسازی محیطی در شهر نیز به عنوان عنصری تحول آفرین چهره شهر را به عنوان یک نماد داخلی به همگان معرفی می کند، ابراز داشت: وجود گالری های روباز نقش موثری در افزایش روحیه اجتماعی و ارتباط مستقیم و موثر شهروندان با هنر و فرهنگ دارد.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه تم قابهای مورد استفاده در این گالری محیطی شامل سنتی، فضای شهری، فرهنگی، اطلاع رسانی است، اظهار داشت: این گالری با۱۶قاب و ۷شمسه آمادگی میزبانی از شهروندان شاهرودی را دارد.

این گالری محیطی در محل آبشار و در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی میزبانی از شهروندان را دارا است.

لینک اصل محتوا در شهرداری شاهرود

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی