پنجشنبه، 30، خرداد، 1398 | Thursday، 20 June، 2019

ایجاد موزه دفاع مقدس در نجف‌آباد

کد خبر: 92193
دوشنبه 26 شهریور 1397 ساعت 18:0
نمایش: 211

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار «بهمن کارگر» در جریان نشست خبری هفته دفاع مقدس، در پاسخ به سوال میزان در خصوص «روند افتتاح موزه‌های دفاع مقدس در کشور» گفت: همانگونه که در نشست خبری سال گذشته هفته دفاع مقدس وعده دادیم، شاهد بودیم که در پایان آن سال ۱۰ موزه دفاع مقدس در ۱۰ استان کشور با حضور رییس جمهور و رییس ستادکل نیرو‌های مسلح افتتاح شد.

وی افزود: به فضل الهی، افتتاح ۶ موزه دفاع مقدس استانی را در دهه فجر امسال در دستور کار داریم و امیدواریم به این هدف‌گذاری خود نیز دست پیدا کنیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همچنین گفت: با توجه به حضور گسترده مردم بر سر مزار شهید مدافع حرم «محسن حججی» طی یک سال گذشته، تصمیم بر این شد که بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، یک موزه دفاع مقدس را در شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان ایجاد کند.

شایان ذکر است ۲۴ دیماه ۱۳۹۵، محمد مهدی کاظمی و امیرحسین یزدانی (فرزندان سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی و سردار سرتیپ پاسدار شهید غلامرضا یزدانی) وسه شنبه ششم مردادماه ۹۷، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بازدیدی از ظرفیتهای نجف آباد با حضور مسئولین مرتبط در این خصوص بعمل آوردند. (برای دیدن مطلب کلیک کنید)


لینک اصل محتوا در شهرداری نجف آباد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی