سه شنبه، 4، تیر، 1398 | Tuesday، 25 June، 2019

المانهایی به رنگ دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

کد خبر: 92874
دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 10:30
نمایش: 142

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد،۳۱ شهریورماه،  بمناسبت هفته دفاع مقدس و به اهتمام واحد امانی معاونت امورزیربنائی و حمل و نقل شهری، المان رزمنده در میدان امام (ره) نجف آباد( باغملی) نصب گردید.
این المان با الهام از نماز رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و در مدت زمان ۲ماه مراحل طراحی، تهیه و ساخت خود را کارگاه واحد امانی گذراند و شامل المان رزمنده ، اسلحه، نارنجک و پوتین می باشد.


بمناسبت بازگشایی مدارس و زنگ مهر از مجموعه المانهای یاد و خاطره ها که برگرفته از کتاب فارسی دبستان و برنامه های خاطره انگیز صدا و سیما می باشند ، چندین المان و تابلو در نقاط مختلف نجف آباد به شرح ذیل نصب گردید:
تابلو داستان حسنک کجایی در میدان امام (ره) نجف آباد( باغملی) ،المان روباه و زاغ در تقاطع خیابان آیت وخیابان امام ، المان پرواز مرغابی ها و لاک پشت در ورودی خیابان شریعتی از میدان بسیج ، المان مدرسه موشها در میدان آزادگان و المان جیپ و بره ناقلا در میدان معلم منطقه سه جانمایی و نصب گردیده اند.


این المانها به اهتمام واحد امانی شهرداری و کارگاه المان سازی این مجموعه طراحی و از ضایعات مکانیکی خودرو نظیر خورشیدی دیسک و صفحه، لنت ترمز، شاتون ، باک موتور و .... ، ساخت و نصب گردیده است.


لینک اصل محتوا در شهرداری نجف آباد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی