پنجشنبه، 30، خرداد، 1398 | Thursday، 20 June، 2019

دیدار مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری با مادر معلم شهید "سهراب رستمی"

کد خبر: 92971
دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 20:59
نمایش: 75

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه به مناسبت آغاز ماه مهر به دیدار مادر معلم شهید "سهراب رستمی" رفته و از صبر و بردباری ایشان و ایستادگی و ایثارگری وی به نمایندگی از سوی شهردار ارومیه تجلیل کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه به مناسبت آغاز ماه مهر به دیدار مادر معلم شهید "سهراب رستمی" رفته و از صبر و بردباری ایشان و ایستادگی و ایثارگری وی به نمایندگی از سوی شهردار ارومیه تجلیل کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ ماه مهر ماه مهربانی است و سرآغازی برای شروعی دوباره جهت علم آموزی فرزندان کشور عزیزمان ایران.

امنیت و آرامش امروزی خود و خانواده هایمان را مدیون کسانی هستیم که با اخلاص جان خود را نثار انقلاب و نظام کردند تا امروز شاهد تحصیل علم و تعلیم و تربیت در امنیت و آرامش برای فرزندانمان بدون هیچ دغدغه ای باشیم.

در این راستا به مناسبت آغاز مهر و تجلیل از مقام شهدای فرهنگی و معلمان شهید، علی اصغر احمدزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه به نمایندگی از سوی شهردار ارومیه به دیدار مادر معلم شهید سهراب رستمی رفته و از صبر و و بردباری ایشان و همچنین تربیت فرزندانی که جان خود را در راه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی تقدیم کردند، تجلیل کرد.

احمدزاده در این دیدار با اشاره به صبر و شکیبایی خانواده های شهدا اظهار کرد: ما هرچه داریم از شهداست و امروزه اگر اقتدار، توانمندی و پیشرفت در تمامی عرصه ها را شاهد هستیم مدیون آن سبک بالانی هستیم که به ندای رهبر و ولی خود لبیک گفته وعارفانه به سوی شهادت شتافتند تا امنیت و آرامش را برای شهر و کشور خود رقم بزنند.

وی افزود: نقش معلمان در تربیت دانش آموزان با معیارها و طراز انقلاب اسلامی بسیار مهم بوده و همیشه معلمان در این کشور کوشیده اند تا دانش آموزانی مومن و انقلابی تربیت و تحویل جامعه دهند.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت: نقش شهدای فرهنگی و معلم در این راستا بسیار مهم بوده و این شهدا الگوی برای دانش آموزان و معلمان کشور هستند و باید اهداف و راهی که آنها انتخاب کردند بسیار بیش از شرایط فعلی تبلیغ و در بین نوجوانان و جوانان تبیین شود.

گفتنی است، خانم معصومه میرزایی علاوه بر اینکه مادر دو شهید بوده، خواهر، همسر و عمه شهید نیز هستند.

در این دیدار علاوه بر مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، سرهنگ هاشمی معاون اجرایی و سرهنگ معروف مسئول امور ایثار گران سپاه شهداء آذربایجان غربی نیز حضور داشتند.

لینک اصل محتوا در شهرداری ارومیه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی