چهارشنبه، 1، خرداد، 1398 | Wednesday، 22 May، 2019

تقدیر معاون سپاه قم از خدمات شهرداری در نمایشگاه هفته دفاع مقدس

کد خبر: 93118
سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 19:30
نمایش: 76

به گزارش شهرنیوز، احمد بیطرفان در جلسه شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری با اشاره به تجاوزات دشمن بعثی علیه ایران، اظهار کرد: دشمن پیش از شروع رسمی دفاع مقدس بارها به کشورمان تهاجم داشت و صدها نفر در این حملات شهید شدند.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم با بیان اینکه اکنون در شرایطی قرار داریم که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اقتدار برخوردار هستیم، گفت: دشمن جنگ را از وزارت دفاع به وزارت خزانه برداری برده است و پشتیبانی کنونی آمریکا از تجزیه‌طلب‌ها به دلیل شکست‌هایش از ایران است.
بیطرفان افزود: چند سال پیش، برخی افراد کار حکومت سوریه را تمام شده می‌دانستند، حکومتی که به کشورمان در دفاع مقدس کمک کرد و ایران در آن دوران از پشتیبانی موشکی سوریه برخوردار بود، امروز شاهد هستیم بخش اعظمی از خاک سوریه دوباره با کمک کشورمان در اختیار حکومت سوریه است.
وی شکست استکبار در منطقه را محسوس دانست و تصریح کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی در زمان کنونی به دلایل داخلی است، دشمن با جنگ اقتصادی وارد میدان شده است و باید با خدمت رسانی به محرومین و محرومیت‌زدایی به مقابله با این جنگ بپردازیم.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم ادامه داد: همبستگی مدیران و مردم را در استان قم شاهد هستیم و وضعیت امنیتی بسیار مناسبی در این استان حاکم است و کسی در قم احساس ناامنی نمی‌کند.
بیطرفان خاطرنشان کرد: در نمایشگاه دفاع مقدس خدمات شهرداری قم محسوس است و در روز اول فعالیت این نمایشگاه حدود ۱۰ هزار نفر از آن بازدید کردند.

لینک اصل محتوا در شهرداری قم

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی